Y. YILMAZER Et Al. , "Bebeklik ve İlk Çocukluk Dönemi Çocuklarına Yönelik Duyu Temelli Etkinlikler," In Bebeklik ve İlk Çocukluk Döneminde (0-36 Ay) Gelişim; Duyuların Gelişimi ve Desteklenmesi , Ankara: Eğiten Kitap, 2015, pp.357-415.
YILMAZER, Y. Et Al. Bebeklik ve İlk Çocukluk Dönemi Çocuklarına Yönelik Duyu Temelli Etkinlikler. 2015. In Bebeklik ve İlk Çocukluk Döneminde (0-36 Ay) Gelişim; Duyuların Gelişimi ve Desteklenmesi , Eğiten Kitap, Ankara, 357-415.
YILMAZER, Y., ATLİ, S., & UYGUR ALTINTAŞ, T., (2015). Bebeklik ve İlk Çocukluk Dönemi Çocuklarına Yönelik Duyu Temelli Etkinlikler. Bebeklik ve İlk Çocukluk Döneminde (0-36 Ay) Gelişim; Duyuların Gelişimi ve Desteklenmesi (pp.357-415), Ankara: Eğiten Kitap.
YILMAZER, YASEMİN, Sibel Atli, And TANSEN UYGUR ALTINTAŞ. "Bebeklik ve İlk Çocukluk Dönemi Çocuklarına Yönelik Duyu Temelli Etkinlikler." In Bebeklik ve İlk Çocukluk Döneminde (0-36 Ay) Gelişim; Duyuların Gelişimi ve Desteklenmesi , 357-415. Ankara: Eğiten Kitap, 2015
YILMAZER, YASEMİN Et Al. "Bebeklik ve İlk Çocukluk Dönemi Çocuklarına Yönelik Duyu Temelli Etkinlikler." Bebeklik ve İlk Çocukluk Döneminde (0-36 Ay) Gelişim; Duyuların Gelişimi ve Desteklenmesi , Eğiten Kitap, 2015, pp.357-415.
YILMAZER, Y. ATLİ, S. And UYGUR ALTINTAŞ, T. (2015) "Bebeklik ve İlk Çocukluk Dönemi Çocuklarına Yönelik Duyu Temelli Etkinlikler", Bebeklik ve İlk Çocukluk Döneminde (0-36 Ay) Gelişim; Duyuların Gelişimi ve Desteklenmesi . Ankara: Eğiten Kitap.
@bookchapter{bookchapter, author ={YASEMİN YILMAZER Et Al. }, chaptertitle={Bebeklik ve İlk Çocukluk Dönemi Çocuklarına Yönelik Duyu Temelli Etkinlikler}, booktitle={ Bebeklik ve İlk Çocukluk Döneminde (0-36 Ay) Gelişim; Duyuların Gelişimi ve Desteklenmesi}, publisher={Eğiten Kitap}, city={Ankara},year={2015} }